Këtu është një sallatë freskuese me kënaqësi që kombinon shalqirin me mozzarellën e freskët. Basil shton njollat e saj, ndersa shurupi i ëmbël balsamik nxjerr aromën më të mirë të të dy shalqinit dhe mozzarellës.
Shumë e thjeshtë për të vënë së bashku me një minutë njoftim, kjo e bën një sallatë të madhe starter ose si një meze freskuese partisë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 4 gota cubes shalqi (rreth 1 inç), fara hequr
- 1 kile topa të freskëta të mozzarellës
- 2 lugë basil të freskët, të grirë
- 2 gota uthull të mirë balsamik
- kripë dhe piper
Si ta Bëni
- Në një tenxhere të vogël, sillni uthull balsamik në një çiban. Vazhdoni të vleni derisa të reduktohet në rreth 1/2 filxhan dhe ka një shurup si konsistencë. Vendoseni mënjanë dhe lejoni të tërhiqeni krejtësisht. Nëse keni kohë, ju mund ta bëni shurupin balsamik përpara kohës dhe ta ftoheni për më vonë.
- Në një tas të madh, butësisht hidhni së bashku shalqirin, borzilën dhe mozzarellën. Nëse jeni duke përdorur topa mozzarella me madhësi të madhe, së pari prerë ato në copa të kafshimit.
- Vendoseni servatet e sallatës në pllaka të ftohta. Thuptoj me shurup balsamik.
- Sasi e vogël e kripë dhe piper në krye të çdo sallatë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 343 |
| Fat i shëndoshë | 18 g |
| Fat i ngopur | 11 g |
| Fat i pangopur | 5 g |
| kolesteroli | 64 mg |
| sodium | 577 mg |
| karbohidratet | 25 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 18 g |