Koktej i hidhur Pink është një pije e përsosur shampanjë për çdo rast romantik dhe do të lavdërojë gjithëvjetorin tuaj gjatë gjithë vitit. Kjo pije me flluska është një përzierje me shije frute e shampanjës tuaj të preferuar dhe X-Rated Fusion Liquor dhe është një nga pijet më të lehta për të bërë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 ounces shampanjë
- 1 ons liker (X-vlerësuarat Fusion liker)
Si ta Bëni
- Plotësoni një flaut me shampanjë 2/3 plot shampanjë.
- Top me X-Rated Fusion Liquor.
Recetë mirësjellje X-vlerësuarat Fusion liker
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 106 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 5 mg |
| karbohidratet | 13 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 0 g |