A e dini se koleslaw është emëruar pas fjalëve holandeze kool (lakër) dhe sla (sallatë)? Po, kjo barbeque amerikane preferuar është në të vërtetë holandisht! Coleslaw është një nga ato enët që ka vuajtur abuzim të tmerrshëm gjatë viteve, sidomos në duart e disa kompanive të ushqimit të shpejtë, por një koleslaw i duhur shtëpi është vështirë të mundë. Është plot me mirësi bimore dhe për sa kohë që nuk e mbytni në majonezë shumë është tepër e shëndetshme.
Çfarë do t'ju nevojitet
- Për salcë:
- 1/2 filxhan majonezë
- 1 lugë çaji mustardë (kokrra)
- 1 lugë çaji uthull të bardhë
- Për sallatën:
- 1/4 kokë lakër e kuqe (copëtuar imët)
- 1/4 kokë lakër të bardhë (copëtuar imët)
- 2 karota (të integruara ose të prera në kube të vogla)
- 1 leh (me feta shumë të imët)
- 1 piper i kuq (i prerë në kube të vogla)
- 1/2 filxhanë filxhani (ose lakra të përziera)
Si ta Bëni
- Përzierje majonezë, mustardë dhe uthull së bashku për salcë.
- Tani vendosni përbërësit e mbetur në një tas të madh, shtoni salcë dhe hedhje derisa të mbulohet gjithçka.
Këshilla:
- Është e qartë, kjo është një cinch për të bërë nëse keni një procesor të ushqimit. Nganjëherë mashtrojmë dhe blejmë një paketë veggies para-feta dhe të shitur në supermarket, në të cilën shtojmë salcë, kokrra dhe disa përbërës të tjerë.
- Varianti: shtoni mollë me dics dhe arra të copëtuara.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 381 |
| Fat i shëndoshë | 22 g |
| Fat i ngopur | 4 g |
| Fat i pangopur | 5 g |
| kolesteroli | 12 mg |
| sodium | 348 mg |
| karbohidratet | 45 g |
| Fibër diete | 18 g |
| proteinë | 10 g |