E di, nuk duhet të tymosësh një fileto të shkurtuar. Megjithatë, marinadë në këtë recetë me të vërtetë ndihmon për të mbajtur tenderin e butë dhe me lagështi. Ky është një recetë e madhe për ata që duan një fileto të vogël ose ata që nuk mund të gjejnë një prerje të pafund.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 4 kile / 1.8 kg
- mish viçi (shkurtohet)
- 1 filxhan / 240 ml uthull të verës së kuqe
- 1 filxhan / 240 ml ujë
- 1 qepë (me feta)
- 2 karafil
- hudhër (i grirë)
- 8 karafilë të tërë
- 1 lugë gjelle / 15 ml majdanoz
- 2 gjethe gji
- 1 lugë çaji / 5 ml fara selino
- 1/2 lugë çaji / 2,5 ml trumzë
- 1/2 lugë çaji / 2,5 ml rozmarinë
- 1/2 lugë çaji / 2,5 ml basil
Si ta Bëni
- Vendi gjoksin e sheshtë në një cek të cekët.
- Kombinoje përbërës të tjerë dhe derdh mbi gjizë.
- Mbuloni dhe ftohni për 24 orë (duke u kthyer herë pas here).
- Hiqeni nga frigorifer dhe lejoni të arrini temperaturën e dhomës.
- Përgatisni duhanxhin.
- Ju do të dëshironi të pini duhan për rreth 4-5 orë në 220-240 F / 105-115 C.
- Nëse jeni duke përdorur një duhanpirës me ujë ju mund të vendosni marinadën e mbetur në tiganin e ujit për të shtuar aromë.
- Vendoseni gjoksin në duhan dhe gatuaj derisa temperatura e brendshme të arrijë 180 F / 80 C.
- Hiq dhe fiku nëpër grurin.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 735 |
| Fat i shëndoshë | 35 g |
| Fat i ngopur | 14 g |
| Fat i pangopur | 15 g |
| kolesteroli | 269 mg |
| sodium | 275 mg |
| karbohidratet | 11 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 88 g |