Ky recetë e thjeshtë e çajit nenexhik përmban asnjë çaj. Emri i saj vjen nga fakti që nenexhiku është i zhytur, si gjethe çaji, për ta bërë këtë pije freskuese. Mund të bëhet me mjaltë në vend të sheqerit, nëse dëshiron, dhe shërbehet më së miri për të ftohtë. Përfitoni nga nenexhiri i freskët i pranverës për këtë shuarje të kënaqshme etjeje.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 3 gota ujë
- 6 sprigs nenexhik (të freskëta, secila rreth 6 inç, i shpëlarë mirë)
- 1/3 filxhan sheqer (ose për shije, ose 1/4 filxhan mjaltë)
- 2 gota lëng portokalli (të freskëta)
- 1/2 filxhan lëng limoni (i freskët)
- Ujë të ftohtë dhe kube akulli për të mbushur shtambën në majë
- Garnishes: sprigs nenexhik të freskëta, feta hollë portokalli ose limon
Si ta Bëni
- Në një tigan të mesëm, të sjellë 3 gota ujë në një çiban. Shto nenexhik, mbuluar, hiqni nga nxehtësia dhe pjerrët 15 minuta ose më shumë. Hiq nenexhik. Shtoni dhe llokoçiseni derisa të treteni 1/3 filxhan sheqer (ose mjaltë). Ky koncentrat mund të freskohet dhe të ngrihet për përdorim të mëvonshëm, nëse dëshiron.
- Kombinoje lëngje portokalli dhe limoni në një brokë shërbyese 2-quart. Shtoni koncentratin e mushtit dhe ujë dhe akull të mjaftueshëm për të mbushur shtambën në majë. Chill tërësisht dhe për të shërbyer garnished me sprigs pranverë dhe feta hollë e portokall ose limon.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 120 |
| Fat i shëndoshë | 3 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 1 g |
| kolesteroli | 21 mg |
| sodium | 17 mg |
| karbohidratet | 16 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 7 g |