Ky recetë me makarona të shëndetshme dhe të strukturuar është frymëzuar nga flavors e Mesdheut. Miqtë dhe familja juaj do të shijojnë këtë pjatë të përzemërt nëse janë vegjetarianë për shkak të aromës së shijshme, e cila është e theksuar me djathë parmigiane dhe me shumë majdanoz të freskët të copëtuar.
Për një vakt të plotë, shtoni një sallatë jeshile anësore dhe ndoshta disa bukë të thekur hudhër .
Çfarë do t'ju nevojitet
- Makarona 1/2 pound
- 1/4 filxhan ujë nga makarona gatim
- 1/4 filxhan vaj ulliri
- 1 filxhan qepë, feta thinly
- 2 karafil të hudhërve të mëdhenj, me feta të hollë
- 1 lugë çaji grimcuar thekon e kuqe piper
- 8 gota spinaq
- 1 16-ons mund të veshkave, i padhunuar
- 1/2 filxhan domate rrushi, prerë në gjysmë
- 1/2 djathë filxhan djathë të freskët, i integruar
- 1 lugë gjelle majdanoz të freskët, copëtuar ose 1 lugë çaji majdanoz të thatë
- Kripë dhe piper për shije
Si ta Bëni
- Gatuaj makarona sipas drejtimeve të kutisë (rezervoni 1/4 filxhan me ujë).
- Nxehtësia e vajit në një tigan të madh. Shtoni qepët dhe hudhrat. Kur të tejdukshëm, shtoni thekon piper i kuq, spinaq, fasule dhe ujë makarona.
- Ziej mbi ngrohjen mesatare derisa spinaqi është i butë. Shtoni makarona, domate, djathë dhe majdanoz dhe kombinoni. Shtoni kripë dhe piper në shije. Shërbyer ngrohtë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 884 |
| Fat i shëndoshë | 20 g |
| Fat i ngopur | 4 g |
| Fat i pangopur | 11 g |
| kolesteroli | 9 mg |
| sodium | 449 mg |
| karbohidratet | 138 g |
| Fibër diete | 30 g |
| proteinë | 45 g |