Kjo kungull i njomë është i mbushur me një përzierje të thjeshtë të thërrmave të shijshme të bukës dhe gjalpë.
Për të marrë më shumë perime në mbushje dhe për më shumë ngjyra, saute disa karrota copëtuar ose selino së bashku me qepë dhe hudhër.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 medium kungull i njomë, rreth 1 kile
- 2 lugë gjelle gjalpë
- 1 hudhër karafil, i grirë
- 2 lugë qepë të copëtuar finely
- 2 gota kube të butë bukë
- 1/2 lugë çaji pulave erëza
- kripë dhe piper
Si ta Bëni
- Ngroheni furrën në 350 F.
- Grease një gjellë të pjekjes së cekët të mëdha për të mbajtur gjysmën e kunguj të njomë.
- Lani kungull i njomë mirë.
- Vendos gjithë kungull i njomë në një tigan dhe shtoni një inç ose dy ujë. Sillni një çiban mbi nxehtësinë mesatare. Ulja e nxehtësisë në mes të ulët, të mbuluar pan, dhe kuzhinier rreth 8 minuta.
- Drain kungull i njomë dhe të prerë në gjatësi për të bërë dy gjysma. Rrëshqisni pulpën, duke lënë guacka të mjaftueshme për të mbajtur me mbushje. Prisni pulpën e hequr dhe vendosni mënjanë.
- Shkrini gjalpin në një tigan të rëndë mbi nxehtësinë mesatare dhe të ulët, Cook hudhër dhe qepë derisa qepë është i tejdukshëm; llokoçis në pulpë të copëtuar kungull i njomë, kube bukë, erëza të shpezëve, kripë dhe piper.
- Gjobë kungull i njomë me përzierje mbushje bukë.
- Vendoseni kungull i njomë në pjatën e përgatitur dhe piqni në furrë të nxehtë për 20 minuta, ose derisa kungull i njomë të jetë i butë.
Bën katër anije të mbushura me kung.
Më shumë Recipes kungull i njomë për të provuar
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 157 |
| Fat i shëndoshë | 7 g |
| Fat i ngopur | 4 g |
| Fat i pangopur | 2 g |
| kolesteroli | 15 mg |
| sodium | 158 mg |
| karbohidratet | 22 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 5 g |