Elefant i Rozë është quajtur kështu, sepse pema e marulës, e cila mban manaferrat e përdorura për të bërë Amarula, quhet gjithashtu një "pemë elefantësh" për shkak të simpatisë së kafshës për frutin. Pas një gllënjkë apo dy të pijes, mund të jesh po aq i zjarrtë, sepse është një koktej i shijshëm.
Veçanërisht më pëlqen ideja e përzierjes së merlotit në një përzierje të tillë me shije frute, të butë, dhe kjo gjithashtu e bën atë ideale për darka romantike ose një koktej kënaqës për ëmbëlsirë .
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 1/2 ounces krem Amarula
- 1 ons
- liker çokollatë
- 3 ons
- pure purpur
- 2 ons
- Merlot
- 3 ons
- Krem i rëndë
- Garniturë: 2 lugë erëza të sheqerit
- Garniturë: rrumbullakët e
- nenexhik
Si ta Bëni
- Kombinoje të gjithë përbërësit, përveç kremit dhe sheqerit, me akull në një shaker dhe shkundni .
- Shtrëngoni në një xhami Martini .
- Në një shaker të veçantë, kombinoni krem dhe sheqer dhe dridhuni fuqishëm pa akull.
- Shtojini me kujdes kremin në majë të bazës.
- Garnizoni me një butë dhe nenexhik gocë në rim.
- Për një efekt "zjarr kampi", shije krem me tym hickory.
Recetë mirësjellje: Amarula Cream
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 774 |
| Fat i shëndoshë | 61 g |
| Fat i ngopur | 37 g |
| Fat i pangopur | 16 g |
| kolesteroli | 193 mg |
| sodium | 75 mg |
| karbohidratet | 35 g |
| Fibër diete | 9 g |
| proteinë | 23 g |