Shikoni Snowball për një lloj dimri dimëror të shtënë . Është një përzierje e shijshme e racave, racave të karamele me mente dhe krem karamel çokollatë që do të keni në shpirtin e pushimeve në asnjë kohë.
Çfarë do t'ju nevojitet
Si ta Bëni
- Mbushni një gotë përzierëse me akull dhe shtoni përbërësit.
- Shkundni mirë.
- Shtrëngoni në një gotë të shtënë .
Më shumë reklamues të dimrit
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 141 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 4 mg |
| karbohidratet | 23 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 4 g |