Këto unaza qepë të fërguara në furrë janë me yndyrë të ulët, të freskët dhe aq të lehtë. Pse shqetësoheni me të gjitha rrjetat e tiganisjes së rrushit kur ky version i pjekur punon kaq mirë? Sekreti i këtij recitimi të unazës së qepëve është "Panko", bukëpjekje e stilit japonez, të cilat i japin unazat një cilësi të lehtë dhe të papërpunuar.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 3 të mëdha
- të bardhët e vezëve
- 3 tbsp. qumësht
- Çikë e cayenne
- 2 qepë të mëdha (të verdhë, me feta, të ndara në unaza me trashësi 1/2-in)
- 1/2 miell filxhan (me qëllim, i kalitur me kripë dhe piper i zi freskët për shije)
- 3 deri në 4 gota
- panko (bukëpjekje në stilin japonez)
- 1 llak me vaj vegjetal shishe
Si ta Bëni
1. Ngroheni furrën në 450 F.
2. Futni të bardhët e vezëve, qumështin dhe kajenë së bashku në një tas të cekët. Përhapni bukëpjekjet në një pjatë të pjekjes së cekët.
3. Shtojini unazat e qepëve në një tas të madh përzierës, silleni me miell, dhe hidhni në pallto të plotë. Duke punuar në tufa, ngjitni unazat e qepëve të miellit së pari në përzierjen e vezëve dhe pastaj në bukëpjekje të veshni plotësisht. Transferohu në fletët e pjekjes.
4.
Shtypni lehtë unazat e qepëve me llak gatim. Piqni për 12 deri në 15 minuta, ose deri në ngjyrë kafe të artë dhe të freskët rreth skajeve. Shërbyer nxehtë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 335 |
| Fat i shëndoshë | 6 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 2 g |
| kolesteroli | 1 mg |
| sodium | 535 mg |
| karbohidratet | 56 g |
| Fibër diete | 6 g |
| proteinë | 15 g |