Këto kërpudha të mbushura me aromë janë të lehta për t'u përgatitur dhe për të pjekur. Janë bërë me kërpudha të tëra , disa qepë të gjelbërta, djathë parmigrashë , bukëpjekje dhe erëza. Vetëm saute disa përbërës mbushje, përzierje me përbërësit e mbetur mbushje, stuff kapele, dhe piqem për 15 minuta.
Këta kërpudha të mbushura me djathë parmezash bëjnë një meze të shijshme për një lojë me top, një parti, ose thjesht për çdo mbledhje festash.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 16 ounces medium kërpudha (rreth 20 kërpudha)
- 4 qepë të gjelbra (të përfshira në krye, copëtuar imët)
- 1 hudhër të vogël karafil (grimcuar dhe copëtuar imët)
- 2 lugë gjelle gjalpë
- 1 lugë gjelle vaj ulliri
- 1/2 filxhan breadcrumbs thatë të thjeshtë
- 1/4 filxhan djathi i parmezuar i integruar
- 1/2 lugë çaji përzierje barishte italiane (ose basil me gjethe të thata)
- 2 lugë majdanoz (të freskëta dhe copëtuar)
- 1/2 lugë çaji
- kripë e kalitur
- 1/4 lugë çaji piper
Si ta Bëni
- Lani kërpudhat dhe hiqni rrjedhjet. Prish rrjedhin imët dhe të lënë mënjanë.
- Ftohni furrën në 350 F.
- Grease një pjatë pjekje të mëdha të mjaftueshme për të mbajtur kapele kërpudha në një shtresë të vetme.
- Në një tigan mbi ngrohjen mesatare, shkrijeni gjalpin me vajin e ullirit. Shtoni rrënjët e copëtuar dhe kuzhinierini, nxitje, për 3 minuta. Shto qepë të gjelbër dhe hudhër dhe vazhdoni të gatuani, nxitje për 2 minuta më shumë.
- Kombinoje përzierjen e rrjedhjes me thërrimet e bukës, djathin, bimët italiane ose basil, majdanoz, kripë dhe piper.
- Plotësoni kapujt e kërpudhave me përzierjen e mbushjes dhe vendosni në pjatën e përgatitur. Piqni për 15 minuta.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 48 |
| Fat i shëndoshë | 2 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 1 g |
| kolesteroli | 4 mg |
| sodium | 148 mg |
| karbohidratet | 5 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 2 g |