ky zhytje e nxehtë e detit është bërë me karavidhe, crabmeat, dhe karkaleca, së bashku me djathë dhe erëza. Krem me supë karkaleca e bën atë ekstra të lehtë, dhe erëza shije atë të përkryer. Nëse ju nuk keni karavidhe, përdorni një kombinim të karkalecit dhe gaforre, ose bëni atë me 1 1/2 deri 2 gota karkaleca ose crabmeat.
Kjo mund të jetë gatuar edhe në stovetop. Lëreni atë me djathë shtesë të copëtuar dhe vendoseni nën broilerin në ngjyrë kafe nëse dëshironi.
Shih gjithashtu
Ftohtë Ushqim deti Dip me gaforre, karkaleca, ose karavidhe
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 kanaçe (10 3/4 oz secila) krem kondensuar me karkalec ose krem me supë selino
- 1 filxhan copëtuar djathë çedër
- 1 filxhan djathë të integruar ose të kubuar amerikan
- 1/2 në 1 filxhan gatuar diced karavidhe
- 1/2 filxhan copëtuar karkaleca gatuar
- 1 filxhan copëtuar crabmeat gatuar
- dash paprika
- dash arrëmyshk
- dash piper cayenne
- 1 copë bukë të copëtuar, të prerë në kube prej 1 inç
Si ta Bëni
- Gjalpë fundin dhe anët e tenxhere të ngadalshëm. Kombinoje të gjithë përbërësit përveç kuti të bukës në tenxhere të përgatitur të ngadalshëm; llokoçis mirë.
- Mbulo dhe kuzhinier me LOW për rreth 2 orë, ose derisa djathi të jetë shkrirë. Keep cooker të ngadaltë në LOW për të shërbyer.
- Shërbyer me kube bukë për zhytje.
- Bën rreth 6 gota të rënies së ujit.
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Zhyteni me krem djathi dhe majonezë
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 73 |
| Fat i shëndoshë | 4 g |
| Fat i ngopur | 2 g |
| Fat i pangopur | 1 g |
| kolesteroli | 26 mg |
| sodium | 157 mg |
| karbohidratet | 3 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 6 g |