Kjo tortë është kaq e lehtë për t'u bërë - nuk nevojitet asnjë mikser elektrik! I përulur dhe akullor, kjo tortë është e përkryer për pjekjen e përditshme dhe desserts të natës. Për të shtuar një prekje shtesë të kafesë në tortë tuaj, acar me këtë krem ëmbëlsirë pa qumësht .
Çfarë do t'ju nevojitet
- 3 gota miell me qëllim
- 1 3/4 gota sheqer
- 1/2 filxhan pluhur kakao unsweetened (ose pluhur carob)
- 1 lugë çaji kripë
- 2 lugë çaji sode buke
- 1 3/4 gota kafe (të ftohtë ose temperaturën e dhomës)
- 3/4 gota vaj vaji
- 1/4 filxhan shurup panje
- 2 lugë uthull të bardhë të distiluar
- 2 lugë çaji ekstrakt vanilje
Si ta Bëni
1. Ngroheni furrën në 350 F. Lagështoni një pan ose pjatë të pjekur me pjata 9 "x13" dhe vendosni mënjanë.
2. Në një tas të madh përzierësin, shoshoni së bashku miellin, sheqerin, pluhurin e kakaos, kripën dhe sodën e pjekjes. Në një tjetër tas të vogël përzierës, lëvizni së bashku kafenë, vajin e canola, shurupin e panje, uthull dhe vanilje. Krijo një pus në qendër të përbërësve të thatë. Hidheni përbërësin e lagësht në pus dhe copëtoni në përbërësit e thatë, përzierni derisa të kombinoni vetëm.
Hidheni në pjatën e përgatitur dhe piqni për 30-40 minuta, ose derisa një kruese dhëmbësh futur në qendër të dalë i pastër. Të gjithë tortën të ftoheni tërësisht në një raft ftohës me tela përpara kremit me gllabërimin tuaj të preferuar të qumështit .
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 334 |
| Fat i shëndoshë | 15 g |
| Fat i ngopur | 2 g |
| Fat i pangopur | 9 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 376 mg |
| karbohidratet | 48 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 2 g |