Fried calamari është një meze popullore në restorante. Ky version i kallamarit të skuqur përdor një përzierje të thjeshtë, por flavorful të birrës. Nëse nuk keni një fryer , thjesht përdorni një tigan të thellë dhe të rëndë. Shërbyer me tigan me spageti për zhytje.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 1/2 paund
- kallamar
- 1 1/2 filxhan mielli thekre
- 1 lugë gjelle vaj badiava
- kripë për shije
- piper i zi për shije
- 2 shishe birrë (12 ounces secila)
- 5 bardha të vezëve (rrahur deri në ngurtë, por jo të thatë)
- 4 gota vaj perimesh
- 2 bunches majdanoz (kaçurrel)
Si ta Bëni
Për të pastruar kallamarin, hiqni lëkurën e purpurt dhe të ndani kokën dhe tentacles nga trupi. Shtrëngesa të veçanta nga kreu dhe hidhni kokën. Hiqni dhe hidhni shulat transparente nga trupi. Lani brendësinë e trupit të kallamarit. Thatë në peshqir letre. Pritini trupin e kallamarit në unaza të gjerë 1/2-inch; lënë tentacles uncut.
Në një tas përzierësini, kombinoni miellin, 1 lugë gjelle vaj badiava, kripë dhe piper dhe lëviz për të kombinuar.
Shkundni pak birrë në një kohë. Mbajeni me kujdes në të bardhët e vezëve.
Nxehtësia e vajit në një fryer të thellë në 375 gradë F. Dip unaza unazë me kallamar dhe tentacles në qëlloj dhe skuq në yndyrë të thellë për 2-1 / 2 minuta. Drain në peshqir letre. Mbani të ngrohtë.
Thatë majdanoz shumë mirë dhe zhytet në yndyrë të thellë për 20 sekonda. Drain në peshqir letre. Organizoni kallamar në një unazë në një pjatë të madhe dhe të lartë me majdanoz. Shërbyer nxehtë.
Burimi: Joy of Seafood nga Patrice Boely (Barron)
Ribotohet me leje.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 2444 |
| Fat i shëndoshë | 232 g |
| Fat i ngopur | 17 g |
| Fat i pangopur | 163 g |
| kolesteroli | 661 mg |
| sodium | 632 mg |
| karbohidratet | 31 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 52 g |