Bizele të veshura me ngjyrë vjollce, një preferuar nga jugu, janë një shumëllojshmëri e cowpeas. Pods janë të purpurt dhe bizele janë në të vërtetë më të ngushtë të lidhura me fasule se bizele. Ndjehen të lirë të përdorin bizele me sy të zinj në çdo recetë që bën thirrje për bizele me ngjyrë vjollce.
Nëse nuk mund të gjeni buzë të freskëta me granata të purpurta ose bizele me sy të zi për këtë recetë, përdorni lëvore të thata ose të ngrira ngjyrë vjollce ose bizele me sy të zi dhe përgatitini ato sipas udhëzimeve në paketim deri në tender.
Kam përdorur suxhuk andouille në këtë recetë (foto).
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 qepë të madhe (copëtuar)
- 3 karafil hudher (grirë)
- 1 lugë gjelle vaj vegjetal
- 4 gota bizele të freskëta me ngjyrë vjollce
- 1 viç brokë pule (ose stok, mundësisht i pakripur ose sodium i ulët)
- 12 deri 16 ounces djegëse
- suxhuk (dhe suxhuk i tymosur me aromë të ngjashme)
Si ta Bëni
- Në një tigan të mesëm ose saute pan, saute qepë dhe hudhër në vaj deri zbutur. Transferoni perimet në një tigan të mesëm; shtoni bizele dhe supë pule. Mbulo dhe ziej mbi ngrohje të ulët për 30 minuta.
- Ndërkohë, fetë ose zare suxhuk dhe kafe në tigan. Shtoni në bizele, mbuloni dhe zierni për 20 minuta më gjatë, ose derisa bizele të jenë të butë.
- Zbuloni dhe rrisni nxehtësinë në të mesme (një vlim i ulët); vazhdoni të gatuani për rreth 3 deri në 5 minuta për të pakësuar pak.
- Shto kosher kripë dhe piper, sipas nevojës për aromë.
- Shërbyer bizele me bukë të pjekur fllad.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 299 |
| Fat i shëndoshë | 16 g |
| Fat i ngopur | 5 g |
| Fat i pangopur | 7 g |
| kolesteroli | 34 mg |
| sodium | 733 mg |
| karbohidratet | 25 g |
| Fibër diete | 6 g |
| proteinë | 15 g |