Kjo është një marinadë e përsosur për pulën, mish derri apo edhe peshk . Kjo përzierje e butë është e shpejtë dhe e lehtë për t'u bërë dhe e ngarkuar me shije të freskëta që plotëson, por nuk mbizotëron.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1/2 filxhan / 120 ml lëng portokalli
- 1 lugë gjelle / 15 ml vaj ulliri
- 1 limon (zest dhe lëng i)
- 1 hudhër karafil (i grirë)
- 2 lugë çaji / 10 ml urtë (të freskëta, copëtuar imët)
- 1 lugë çaji / 5 ml rozmarinë (e freskët, copëtuar)
- 1 lugë çaji / 5 ml kripë (deti)
- 1/2 lugë çaji / 2,5 ml piper i zi
Si ta Bëni
1. Në hark të mesëm plastike ose qelqi, përzieni së bashku vajin e ullirit me lëng portokalli dhe limoni. Shtojini përzierje, hudhër, urtë, rozmarinë, kripën dhe piperin e zi.
2. Përdoreni menjëherë ose ruani në një enë hermetike deri në 2 ditë pas përgatitjes. Për peshq dhe ushqim deti, marinoni jo më shumë se 30 minuta. Për pulën, marino për 1 orë. Nëse marinuar derri, lejoni 1 deri në 3 orë në përzierje.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 101 |
| Fat i shëndoshë | 7 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 4 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 198 mg |
| karbohidratet | 7 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 4 g |