Këto biskota të rërës së badiave janë një punë e lehtë për t'u bërë me kikirikë të pjekur , sheqer kafe dhe vaj.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 vezë
- 3/4 filxhan mbushur fort sheqer kafe
- 1 1/4 filxhan miell me qëllim
- 1/2 lugë çaji sode buke
- 1/4 lugë çaji kripë
- 1/4 filxhan vaj perimesh
- 2 lugë çaji ekstrakt vanilje
- 1 filxhan kikirikë të copëtuar
Si ta Bëni
- Nxeheni furrën në 375 ° F (190 ° C / gaz 5). Vendosni një fletë të madhe pjekjeje me letër pergameni ose një shtresë silikoni ose lyejeni enën.
- Në një tas përzierës me një mikser elektrik, mundi vezë; përzierje në sheqer kafe.
- Kombinoje miellin, sodën dhe kripën në një tas të veçantë; shtoni në përzierje veze pak në një kohë, duke alternuar shtesë me vaj perimesh.
- Llokoçis në vanilje dhe kikirikë.
- Rrjedhni me teaspoonfuls mbi fletën e përgatitur pjekje.
- Piqni për rreth 6 deri në 8 minuta.
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Gjethet Crunchy Gjalpë Kikirik
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 204 |
| Fat i shëndoshë | 12 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 7 g |
| kolesteroli | 17 mg |
| sodium | 183 mg |
| karbohidratet | 21 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 4 g |