Këto biskota me gjalpë të shijshme me lajthi janë të ngarkuara me aromë nga lajthitë e copëtuara imët. Biskotat janë të mbështjellë në sheqerin e pastruesve pasi ata kanë ftohur.
Shiko gjithashtu
Cookies gështenjës me çokollatë me lajthi
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 filxhan gjalpë (zbutur)
- 1 1/2 filxhan sheqer pluhur (
- ndarë )
- 1 lugë gjelle qumështi (ose krem)
- 1 lugë çaji ekstrakt vanilje
- 2 1/4 gota miell me qëllim të tërë (llokoçis para matjes)
- 1/2 filxhan lajthi (copëtuar imët)
Si ta Bëni
- Në një tas të madh me një mikser elektrik, kremni gjalpën me 1/2 filxhan sheqer të sheqerit deri në dritë dhe me gëzof. Shto qumësht ose krem dhe vanilje; përzihet mirë. Gradualisht shtoni miell dhe lajthi, duke rrahur deri sa të përziera mirë. Chill deri firmë, rreth 30 deri në 45 minuta.
- Ngrohni furrën në 375 F (190 C / Gas 5).
- Brumë formë në topa 1 inç. Vendoseni në fletët e cookies ungreased rreth një inç larg.
- Piqni në furrë të nxehur për 12 minuta, ose derisa të buzëqeshni lehtë në fund. Transferimi në rafte teli për të ftohur për 10 minuta, pastaj rrokulliset në sheqerin e mbetur prej 1 sheqerit të filxhanit.
Këshillë: Nëse përdorni përpunuesin e ushqimit për të prerë arra, kujdesuni që të mos përfundoni me gjalpë arre. Vendoseni në një sitë dhe shkundni butësisht për të hequr qafe grimcat më të mira.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 163 |
| Fat i shëndoshë | 12 g |
| Fat i ngopur | 7 g |
| Fat i pangopur | 4 g |
| kolesteroli | 27 mg |
| sodium | 80 mg |
| karbohidratet | 14 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 1 g |