Këto biskota me kokrra të kokosit të thara me kafe janë bërë me shtimin e kokosit të thekur.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 3/4 filxhan / 6 ounces gjalpë
- 1 filxhan sheqer (kafe, mbushur fort)
- 1 vezë të mesme
- 1 lugë çaji ekstrakt vanilje
- 2 gota miell (me qëllim, të analizuara)
- 1/2 lugë çaji pluhur pjekjeje
- 1/4 lugë çaji kripë
- 1 filxhan kokosit (i integruar, i thekur *)
Si ta Bëni
- Për të ngrënë kokosit, vendos kokosit në një tigan të madh e të thatë mbi nxehtësinë mesatare. Cook, nxitje dhe vazhdimisht duke u kthyer deri kokosit është lehtë browned.
- Përndryshe, përhap kokosit në cekët e pan. Piqem në 350 F për rreth 10 deri në 15 minuta, shpesh nxitje derisa të buzëqesh lehtë.
- Krem gjalpë në tas përzierës me mikser elektrik deri në dritë; gradualisht shtoni sheqer dhe mundi deri në dritë dhe gëzof. Beat vezë dhe vanilje në përzierje gjalpë.
- Shosh bashku miellin, pluhurin e pjekjes dhe kripën; shtoni kokosit. Kombinoje përzierjen e kremëses me përbërës të thatë, përzihet me duart derisa përzierja lagohet dhe mbahen së bashku. Chill në frigorifer për rreth 20 deri në 30 minuta, deri në firmë.
- Në një sipërfaqe të lehtë të floured, pjesë roll e brumë jashtë për rreth 1/8-inch trashësi dhe prerë me hapëse cookies floured ose prerë në raunde.
- Piqni në fletë cookie ungreased në 350 F për 10 deri në 14 minuta, ose derisa edges janë browned, dhe cookies janë bërë. Lisen me një shpatull menjëherë, pastaj le të blihen cookies në pans.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 51 |
| Fat i shëndoshë | 3 g |
| Fat i ngopur | 2 g |
| Fat i pangopur | 1 g |
| kolesteroli | 21 mg |
| sodium | 34 mg |
| karbohidratet | 5 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 1 g |