Këto kunguj buke janë të mbushura me kunguj të njomë të copëtuar dhe arra. Shto lustër limoni të lënë ato unglazed. Ose shtoni disa patate të skuqura çokollate në biskota dhe përdorni 1 lugë çaji ekstrakt vanilje në vend të limonit.
Shiko gjithashtu
Tortë Zucchini me krem djathë krem ëmbëlsirash
Çfarë do t'ju nevojitet
- 3/4 filxhan gjalpë (zbutur)
- 3/4 filxhan sheqer i grimcuar
- 1 vezë të madhe
- 1 lugë çaji limoni zest (i imët i integruar)
- 2 gota miell me qëllim të përgjithshëm (9 ounces)
- 1 lugë çaji pluhur pjekjeje
- 1/2 lugë çaji kripë
- 1 filxhan kungull i njomë (copëtuar)
- 1 filxhan arra (copëtuar ose pecans)
- Për gëlqere limoni:
- 1 sheqer sheqerësh filxhan
- 1 1/2 lugë lëng limoni
Si ta Bëni
- Gjalpë krem dhe sheqer i grimcuar; mundi në vezë dhe lëvozhgë limoni ose ekstrakt.
- Llokoçis në përbërës të thatë të thatë, pastaj përzihet në kungull i njomë dhe arra. Rënie në fletët e pjekjes së lyer; piqni në 350 F për 15-20 minuta.
- Ndërkohë, kombinoni sheqerin dhe lëngun e limonit të konfeksioneve për të bërë lustër.
- Glaze ftohur biskota me lustër limoni ose lustër tuaj të preferuar ose krem.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 186 |
| Fat i shëndoshë | 11 g |
| Fat i ngopur | 5 g |
| Fat i pangopur | 3 g |
| kolesteroli | 53 mg |
| sodium | 186 mg |
| karbohidratet | 19 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 3 g |