Një pjatë e lehtë e pastave që nuk është shumë e rëndë, por ende e plotë në shije. Kjo recetë bën thirrje për erëza meksikane si qimja , pluhur djegës , dhe djathë të mprehtë për të përzier me karkaleca të freskëta dhe piper të feta.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 lugë vaj ulliri
- Karkaleca 1 kile, e mbuluar dhe e veshur
- 3 bell peppers, feta
- 1 qepë, feta
- 1 lugë gjelle qimnon
- 1 lugë gjelle pluhur djegës
- 12 ounces makarona gatuar e zgjedhjes suaj
- 1 filxhan djathë të copëtuar (xhepi piper, cheddar dhe një taco përzierje të gjithë punën mirë)
Si ta Bëni
- Nxehtësia e vajit në një tenxhere të madhe ose tigan mbi nxehtësinë e mesme të lartë
- Shto karkaleca dhe kuzhinier deri në ngjyrë rozë duke shtuar pak kripë dhe piper për shije. Hiqni karkaleca nga tigan me një lugë me slotted dhe vendosni mënjanë.
- Shtoni qepët, specat, qimnon, dhe pluhur djegës në të njëjtën pjatë. Shtoni më shumë vaj sipas nevojës. Dhe kuzhinier deri qepë dhe speca janë të buta.
- Shto makarona, djathë, karkaleca të gatuar, kripë dhe piper për shije dhe përzierje për të kombinuar në mënyrë të barabartë dhe shkrihet djathi.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 453 |
| Fat i shëndoshë | 13 g |
| Fat i ngopur | 5 g |
| Fat i pangopur | 6 g |
| kolesteroli | 172 mg |
| sodium | 570 mg |
| karbohidratet | 51 g |
| Fibër diete | 4 g |
| proteinë | 32 g |