Përdorni pluhur ekspres ose kafe të çastit në këto biskota të mrekullueshme me vaj. Kakao pluhur dhe pluhur kafe japin së bashku këto biskota aromë intensive, dhe pecans copëtuar japin atyre një cilësi të mirë crunchy.
Nëse ju pëlqen aroma e pasur me çokollatë, ju do të doni këto biskota!
Shiko gjithashtu
Biskota Perfect Chocolate Shortbread
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 filxhan gjalpë, 8 ounces (zbutur)
- 1/2 filxhan sheqer grimcuar
- 2 lugë çaji ekstrakt vanilje
- 2 lugë çaji pluhur çaji
- 1/4 filxhan kakao unsweetened
- 1 3/4 gota miell (shosh para matjes)
- 1/2 lugë çaji kripë
- 2 gota pecans (copëtuar imët)
- Garniturë: sheqer pluhur i pastruar për të dekoruar biskotat e ftohur
Si ta Bëni
Ngrohni furrën në 325 ° F (165 ° C / gaz 3).
Kremni së bashku gjalpën, sheqerin dhe vanilën deri në dritë. Shtoni pluhur kafeje, kakao, miell, kripë dhe pecans finely copëtuar; përzierje mirë.
Forma në topa prej 1 inç; vendoseni në fletë cookie ungreased. Piqni në furrën e nxehur për rreth 15 minuta. Cool pastaj rrokulliset në sheqer pluhur spërkat.
Bën rreth 4 duzina biskota.
Këshilla
Kur bëni cookies, bëni një grumbull të dyfishtë dhe ngrini gjysmën e biskotave të pjekura (të padeklaruara) deri në 6 muaj.
Vendoseni në një fletë pjekje për rreth 5 minuta në një furrë 325 ° F, dhe pastaj rrokulliset në sheqer pluhur kur cool.
Ngrini cookies në formë në një fletë cookie në një shtresë të vetme, pastaj vendosni topa të ngrira në një qese dhe ngrijeni deri në 3 muaj. Sigurohuni që të vendosni një shënim në qese me drejtime të pjekjes. Thith para pjekjes.
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Cookies gështenjës me çokollatë me lajthi
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 88 |
| Fat i shëndoshë | 7 g |
| Fat i ngopur | 3 g |
| Fat i pangopur | 3 g |
| kolesteroli | 10 mg |
| sodium | 36 mg |
| karbohidratet | 5 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 1 g |