Nëse ju jeni një pinjoll për të gjitha gjërat filxhan gjalpë badiava , ju do të çmendur për këtë cookie çokollatë mbushur gjalpë badiava. Pjekur në një tigan me gize, është e ëmbëlsirë dekadente e përsosur e gjithë-në-një për të ndarë me shokët, sidomos kur shërbehet ngrohtë me një lugë akullore.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 gota miell
- 1 lugë çaji sode buke
- 1/2 lugë çaji kripë
- 3/4 filxhan gjalpë (zbutur)
- 1/2 filxhan sheqer
- 3/4 filxhan sheqer kafe
- 2 lugë çaji ekstrakt vanilje
- 1 vezë
- 1 filxhanë çokollatë filxhan
- 1/2 filxhan gjalpë badiava
- Opsionale: akullore
- Opsionale: krem whipped
Si ta Bëni
- Ngroheni furrën në 350 F.
- Hidhini së bashku miellin, sode buke dhe kripë në një tas dhe vendosni mënjanë.
- Në një tas të ndryshëm, mundi gjalpë të zbutur, sheqer, dhe sheqer kafe derisa të jetë e butë.
- Shto ekstrakt vanilje dhe vezë, dhe mundi derisa të përzihet mirë.
- Kombinoje përzierjen e miellit me përzierjen e lagësht dhe përzihet mirë derisa të përfshihet gjithë mielli.
- Shtoni çipsin e çokollatës. Mix.
- Grease një tigan dhe shtoni gjysmën e brumë cookie. Shtypni atë në tigan.
- Përhapeni gjalpë badiava bujarisht mbi brumë. Pastaj me kujdes të lartë me gjysmën tjetër të brumë cookie. Sigurohuni që të punoni brumin në mënyrë që të mbulojë plotësisht dhe mbulon gjalpë badiava.
- Piqni për 35 deri 40 minuta ose derisa skajet janë ngjyrë kafe të artë
- Pritini dhe shërbejeni me akullore dhe krem whipped nëse doni.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 426 |
| Fat i shëndoshë | 27 g |
| Fat i ngopur | 13 g |
| Fat i pangopur | 9 g |
| kolesteroli | 58 mg |
| sodium | 344 mg |
| karbohidratet | 42 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 6 g |