Këto kebabs pule janë të ngjashme me ato të shitura nga shitësit e rrugëve në të gjithë Japoninë. Shërbyer me një tas të bukur të avullimit me oriz me perime të pjekur në skarë dhe një birrë të ftohtë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 4 gjoksi pa kocka / pa lëkurë të pulës, të prerë në kube prej 1 inç
- 2 bunches qepë të gjelbër, larë, prerë dhe prerë në copa 1 inç
- 1 filxhan / 240 ml salcë soje
- 1/2 filxhanë / 120 ml hir
- 1/4 filxhan / 60 ml mirin
- 1/3 filxhan / 80 ml sheqer kafe
- 1 lugë çaji / 5 ml xhenxhefil i freskët i integruar
Si ta Bëni
Thith rreth 8-10 skewers bambu në ujë. Ngroheni djegin. Kombinoje salcë soje, hir, mirin, sheqer dhe xhenxhefil në një tigan dhe ngrohjen e mjaftueshme për të shkrirë sheqerin. Hiq nga nxehtësia dhe le të ftohtë.
Ngroheni djegin. Fletë pulave dhe copa qepë mbi skewers, rreth 4-5 copë pule. Rezervoni 1/3 filxhan / 80 ml salcë dhe derdhni pjesën tjetër mbi kebabet që lajnë në një shtresë të barabartë. Vendi skewers në vuaj të nxehtë dhe kuzhinier për rreth 3 minuta në anën ose deri në përfundimin (temperatura e brendshme e 165 gradë F).
Hiq skewers nga ngrohjes dhe të shërbejë me salcë mbetur.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 465 |
| Fat i shëndoshë | 18 g |
| Fat i ngopur | 5 g |
| Fat i pangopur | 7 g |
| kolesteroli | 105 mg |
| sodium | 3.870 mg |
| karbohidratet | 27 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 40 g |