Ka një metodë për të bërë kakao të nxehtë, besoni apo jo. Kripë mund të duket si një përbërës i çuditshëm, por me të vërtetë ndihmon në nxjerrjen e shijes së kakaos. Mos e hiqni atë nëse nuk duhet absolutisht.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 lugë gjelle kakao
- 1 lugë gjelle sheqer
- Çikë e kripës (po, ajo shton kakao)
- 1/3 filxhan uji
- 2/3 filxhan qumësht
Si ta Bëni
- Mix, sheqer, dhe kripë në një tigan të vogël, ngadalë llokoçis në ujë.
- Nxehtësia dhe trazimi mbi ngrohjes mesatarisht të ulët deri në përzierje vlon, pastaj vlim ngadalë, nxitje të vazhdueshme, 2 minuta.
- Shtoni qumështin dhe nxehtësinë në nxehtësi, por mos vlim.
- Shërbejuni në kriklla, të spërkatur, nëse doni, me kanellë ose arrëmyshk ose me majmunë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 347 |
| Fat i shëndoshë | 14 g |
| Fat i ngopur | 8 g |
| Fat i pangopur | 4 g |
| kolesteroli | 49 mg |
| sodium | 254 mg |
| karbohidratet | 43 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 13 g |