Mënyra më e mirë për të maksimizuar aromën në këtë fshij hudhrash është që të le të ulen për disa ditë në frigorifer kështu që hudhra mund të shije vajin. Le të përziejnë flavors dhe ju me të vërtetë do të merrni një fshin garlicky madhe. Kjo është një bazë e shkëlqyeshme për shumicën e pastave me salcë ose fërkime të lagështa.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1/4 filxhan vaj ulliri
- 5 karafil hudhër (grimcuar)
- 1 lugë gjelle majdanoz (të freskët)
- 1/2 lugë çaji kripë
- Opsionale: 1/2 teaspoon cayenne
- 1/4 lugë çaji piper i zi
Si ta Bëni
1. Përzihet hudhra, kripë, majdanoz, piper i zi dhe cayenne së bashku. Ngadalë shtoni vaj gjatë përzierjes.
2. Ruajeni në frigorifer në një enë hermetike për disa javë pas përgatitjes.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 696 |
| Fat i shëndoshë | 55 g |
| Fat i ngopur | 8 g |
| Fat i pangopur | 39 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 30 mg |
| karbohidratet | 49 g |
| Fibër diete | 4 g |
| proteinë | 9 g |