Kjo erë e butë erëza shton një aromë fantastike për të Turqisë nëse ju do të skarë, tym ose të skuqura thellë atë. Mos harroni, kur aplikoni një fshij për pulave, ju duhet ta merrni nën lëkurë. Lëkura bllokon shijen dhe nuk do të lejojë që depërtimi të depërtojë. Nëse dëshironi të rritni pjerrësinë e këtij rub, provoni të shtoni një nga përbërësit opsionalë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 filxhan / 240 ml sheqer kafe
- 1/3 filxhan / 80 ml sheqer
- 1/4 kripë / 60 ml kripë
- 2 lugë çaji / 10 ml hudhër pluhur
- 2 lugë çaji / 10 ml qepë pluhur
- 1 lugë çaji / 5 ml
- piper i bardhe
- 1 lugë çaji / 5 ml piper i zi
- Opsionale: 1 lugë çaji / 5 ml aromë pluhur tymi
- Opsionale: 1/4 lugë çaji / 1.75 lugë çaji piper shprishur
Si ta Bëni
- Kombino të gjithë përbërësit në një tas të mesëm dhe shije. Nëse vendosni për një fërkim spicier, shtoni pak piper cayenne pak në një kohë. Shijoni, dhe shtoni më shumë nëse është e nevojshme. Përdorni menjëherë.
- Nëse bëni përpara kohe, ruani në një enë hermetike në një dollap të ftohtë deri në 6 muaj. Mos ruani ndonjë rub që ka ardhur në kontakt me mish të gjallë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 114 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 2,836 mg |
| karbohidratet | 29 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 0 g |