Kjo tavë e shkëlqyer është një fluturim në Supë Italiane Dasma. Një salcë e pasur Alfredo dhe shumë borzilok e bëjnë tavanin të butë dhe flavorful. Herën e fundit që e kam bërë këtë, kam përdorur disa qofte të shkëlqyera të pulave të bëra me pesto. Yum.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 (1-kile) paketë pasta ose gemelli makarona
- 2 lugë vaj ulliri
- 1 qepë, copëtuar
- 1 piper i zi i kuq, copëtuar
- 3 karafil hudher, i grirë
- 1 deri në 1-1 / 2 paund qofte të ngrira të precaktit
- 1 filxhan supë pule
- 1 (16-ons) jar Alfredo salcë
- 2 lugë qumësht
- 1 filxhan djathë parmigë integruar
- 1 (9-ons) qese foshnje spinaq
- 1/3 copë basil të freskët të copëtuar
- 1/4 filxhan djathë Romano integruar
Si ta Bëni
1. Ngrohni furrën në 375 gradë F. Sillni një tenxhere të madhe të ujit të kripur në një çiban. Shto makarona dhe kuzhinier 2 minuta më pak se koha më e shkurtër e gatimit. Pastrojeni makaronat dhe piqni.
Ndërkohë, në vaj të ullirit të ngrohjes së madhe të avullit mbi ngrohjes mesatare. Shto qepë, piper i kuq dhe hudhër; kuzhinier dhe llokoçis për 5 minuta deri në tender të freskët. Shto qofte dhe saute për 6-8 minuta derisa qepat janë të nxehtë.
3. Shtoni supë pule dhe grisni gërmimet në pjesën e poshtme të tiganit.
Pastaj shtoni salcë Alfredo. Shtoni qumështin në kavanozin e Alfredo, vendosni kapakun dhe shkundni me forcë. Shto këtë përzierje në tigan dhe të sjellë në një zierje, nxitje shpesh. Hiqni nga nxehtësia dhe shtoni djathë dhe makarona parmigiane dhe llokoçisni në pallto. Pastaj llokoçisni me spinaq dhe borzilok.
4. Derdhni në pjatën 3-katëshe dhe të lartë me djathë Romano. Piqni për 25-35 minuta ose derisa tavu të bie.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 548 |
| Fat i shëndoshë | 19 g |
| Fat i ngopur | 8 g |
| Fat i pangopur | 6 g |
| kolesteroli | 25 mg |
| sodium | 864 mg |
| karbohidratet | 82 g |
| Fibër diete | 27 g |
| proteinë | 24 g |