Shkëlqimi për të bërë ullinjtë tuaj të marinuar është se ju vetëm rregullojeni aromën e pjatës. Merrni një përbërës këtu dhe shtoni një atje ... keni përzierjen tuaj të veçantë! Ky recetë mund të përdorë ullinj të zi ose të gjelbër - ose të dyja.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 1/2 inç i gjerë, 3-inç i gjatë me shirita limoni (rreth 1 limon i mesëm)
- 1 1/2 inç i gjerë, 6-inç i gjatë me shirit ngjyrë portokalli (rreth 1 portokalli e mesme)
- 1 filxhan vaj ulliri
- 2 sprigs rozmarinë të freskët
- 2 rafinon trumzë të freskët
- 2 gjethe të thata gji
- 2 karafil hudhër, grimcuar dhe copëtuar
- 1/4 lugë çaji piper i zi terren
- 1 1/2 £ ullinj të zi ose të gjelbër brined
Si ta Bëni
Thureni kokrrat limon dhe portokalli zest dhe transferuar atë në një tigan me madhësi të mesme. Shto vaj ulliri , rozmarinë, trumzë, gjethe gji, hudhër dhe piper në tigan. Nxehtësia e përzierjes gjatë nxehtësisë së ulët të mesme për 6 minuta, derisa të nxehet vaji. Hiqni enën nga nxehtësia dhe lejoni që vaji të ftohet në temperaturën e dhomës.
Vendosni ullinjtë në një enë të madhe jar ose qelqi dhe derdhni përzierjen e vajit mbi ta.
Mbulesën e mbylli fort me një kapak dhe ruani në frigorifer disa ditë para se të shërbeni. Ullinjtë do të mbajnë deri në 2 javë dyqan në frigorifer.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 149 |
| Fat i shëndoshë | 15 g |
| Fat i ngopur | 2 g |
| Fat i pangopur | 11 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 252 mg |
| karbohidratet | 6 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 1 g |