Pije korrur pa shkurtim ose gjalpë? Kush do të mendonte të jetë e mundur? Një kore me byrek me vaj nuk është vetëm një ndryshim i mirë nga zakonisht, por është gjithashtu shumë më i lehtë për t'u bërë - nuk keni nevojë për një blender pastë ose një pin kodrina. Kjo është një recetë e përsosur për korrellat e pjekurve për bakersë fillestarë ose kushdo që është frikësuar duke shkurtuar në miell. Është gjithashtu një mundësi e mrekullueshme kur e gjen veten jashtë shkurtimit!
Megjithëse brumi është më i shkathët kur bëhet me një vaj të butë, si perime, kanaçe, luledielli ose badiava, ju mund të përdorni vaj ulliri ekstra të virgjër, por është më mirë me një byrek të këndshëm si një quiche. Ju gjithashtu mund të provoni vaj kokosit për një aromë të shtuar. (Siç mund ta dini, vaji i kokosit është pak i ngurtë. Do të duhet të ngrohni pak në mikrovalë përpara se të përdorni atë në këtë kore.) Nëse keni nevojë për një kore të mirë dhe për torte tuaj, ju mund të dyfishoni këtë recetë .
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 filxhan me qëllim të përgjithshëm
- Miell
- 1/2 lugë çaji kripë
- 1/4 filxhan vaj perimesh
- 2 lugë gjelle qumështi të ftohtë ose ujë
Si ta Bëni
- Në një tas, përzierje miell dhe kripë me shirit tel. Llokoçis në vaj derisa të përzihet. Shtoni ujë ose qumësht derisa të përzihet plotësisht.
- Vendi brumë në mes të 8- ose 9-inch pjatë byrek xhami. Derdhni brumin me duart tuaja që mbulojnë pjesën e poshtme të pllakës, deri në anët dhe mbi buzën.
- Piqni sipas drejtimeve të recetave të byrekëve.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 898 |
| Fat i shëndoshë | 68 g |
| Fat i ngopur | 7 g |
| Fat i pangopur | 47 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 1.411 mg |
| karbohidratet | 65 g |
| Fibër diete | 7 g |
| proteinë | 8 g |