Kungulli Butternut është baza për të gjitha llojet e recetave . Duke pirja e butë kungull butternut, ajo mbledh një dimension krejt të re të flavors. Shije e tymosur e këtij kungull do të bëjë çdo pjatë që përdoret në të gjitha më mirë. Më e mira nga të gjitha, ju merrni për të vendosur se si smokey për ta bërë atë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 kungull i butternut i madh
- 2 lugë / 30 ml vaj ulliri
- 2 lugë / 30 ml
- kripë e trashë
Si ta Bëni
- Përgatitni duhanxhin për një kohë dhe një orë e gjysmë gatim në rreth 275 F / 135 C.
- Pritini fundin e rrjedhës së squash butternut off, rreth një inç nga lart. Furçë me vaj ulliri dhe spërkatni me kripë. Vendi në duhanxhi dhe kuzhinier deri sa të butë gjatë gjithë rrugës përmes.
- Një kungull butternut, i tymosur për një orë e gjysmë do të ketë një aromë të fortë tymi. Ndërsa kjo do të gatuajë disa kur përdoret në recetave të tjera (si supë me kungull butësisht me tymos ). Për të zvogëluar aromën e tymit, shkurtoni kohën e pirjes së duhanit në gjysmë dhe mbaroni squashun në furrë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 50 |
| Fat i shëndoshë | 5 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 3 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 2,327 mg |
| karbohidratet | 3 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 0 g |