Fasule të bardha ndonjëherë mbajnë konotacionin e të qënit i mërzitshëm. Unë preferoj t'i shoh ato si një kanavacë të shijshme, të bardhë kuzhinës. Për një, mendoj se cilësia e tyre e butë nuk është aspak problematike; shton një aromë të butë të gojës në çdo pjatë, pa shtuar asnjë yndyrë. Kombinoje këtë me faktin se ata janë një burim i madh i proteinave jo të shtrenjta dhe ata janë pothuajse të pamundur të gatuajnë gabim. Ky recetë me supë me supë të bletës së bajamit është grisur me erëza klasike provansale për efekt të shijshëm.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 kile fasule të thata të bardha, të renditura dhe të shpëlara (Navy, e madhe veriore, canellini)
- 4 gota të aksioneve të pulave
- 2 gota ujë
- 1 filxhan copëtuar proshutë vendit
- 3/4 filxhan karrota copëtuar
- 3/4 filxhan copëtuar qepë të verdhë
- 2 doreza hudher, grimcuar dhe copetuar
- 2 teaspoons majdanoz të thata
- 1 1/4 lugë çaji rubbed urtë
- 1/2 lugë çaji kripë
- 1/2 lugë çaji piper i zi terren
- 1/4 lugë çaji rosemarie grimcuar
- 1/8 lugë çaji (majë) basil të thata
- 2 patate të vogla të artë, gatuar dhe pure (rreth 2/3 filxhan)
Si ta Bëni
Mbulo fasulet me një inç të ujit dhe i zhyt ata brenda natës, ose t'i sjellë ato në një çiban të shpejtë, të mbuluar dhe të lënë mënjanë për 1 orë.
Drain fasule, vendin e tyre në një tigan të madh, dhe shtoni aksioneve pulë, ujë, proshutë, karrota, qepë dhe seasonings në tigan. Sillni përzierjen në një zierje mbi nxehtësinë e ulët dhe lejoni supë të gatuajë për 90 minuta deri në 2 orë, derisa fasilit të jenë të butë. Shto patate pure dhe zier supë për 5 minuta shtesë.
Shërbyer nxehtë.
Kjo supë e bletës së bardhë me herbed bën 8 deri 10 servings.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 190 |
| Fat i shëndoshë | 1 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 2 mg |
| sodium | 238 mg |
| karbohidratet | 34 g |
| Fibër diete | 9 g |
| proteinë | 13 g |