Ky verë kungull verë është salcë me proshutë të gatuar, disa qepë copëtuar, dhe djathë shredded cheddar. Kjo është një tavë kungull bazë me një ndryshim të madh: vezët janë të gatuar me kungull para se gjellë të shkojë në furrë.
Ky është një version i bukur i tavanit të preferuar të kungullit të familjes. Zakonisht bëhet me kunguj të verdhë, por ndjehemi të lirë të përdorim kungull i njomë ose një kombinim.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 4 shirita proshutë
- 5 kunguj të mesëm të verdhë të verdhë (ose 32 ounces kungull verë të ngrirë)
- 1/2 filxhan qepë copëtuar
- 1 lugë gjelle gjalpë
- 2 vezë, rrahur
- 1 lugë çaji kripë
- 1/4 lugë çaji piper i zi terren
- 1/2 deri 3/4 copë copëtuar djathë çedër
Si ta Bëni
- Ngroheni furrën në 350 F.
- Gjalpë një tavë 2-kuaj.
- Fetë kungull në raunde të trasha 1/4-inch; kuzhinier në një sasi të vogël të ujit të valë të kripur për rreth 7 deri në 9 minuta, ose deri në tender.
- Fry proshutë në një tigan mbi ngrohjes mesme derisa freskët; ikjes në peshqir letre. Rrisni proshutën dhe vendosni mënjanë. Hiqni të gjitha, por 1 lugë gjelle drippings proshutë nga pan.
- Shtoni qepët në drippings proshutë lënë në tigan dhe vendin e saj përsëri mbi ngrohjes mesme. Shto gjalpë, kungull gatuar, vezë rrahur, kripë dhe piper. Cook, nxitje deri vezë janë të gatuar.
- Gjellë lugë e përzierjes squash në gjellë pjekje të përgatitur. Sasi e vogël me gjysmën e proshutës së copëtuar dhe gjysmën e djathit të copëtuar mbi shtresën e squash.
- Top me përzierje mbetur kungull, proshutë, dhe djathë.
- Piqni në furrë të nxehtë 15-20 minuta, ose derisa tava të nxehet dhe djathi është i shkrirë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 174 |
| Fat i shëndoshë | 13 g |
| Fat i ngopur | 7 g |
| Fat i pangopur | 4 g |
| kolesteroli | 102 mg |
| sodium | 236 mg |
| karbohidratet | 5 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 10 g |