Shtimi i djathit të gjizës dhe i kremës së tharbetit kthen makaronët dhe djathin e zakonshëm në një tavë delikate të butë. Për të luftuar djathin e butë, një çiban djallëzor përdoret gjithashtu në këtë recetë të madhe makaroni dhe djathi.
Bën 6 pjesë bujare
Çfarë do t'ju nevojitet
- 8 ounces makarona të thata bërryl
- 1 1/2 filxhan djathë gjizë të vogël gjizë
- 8 ounces copëtuar djathë të mprehta cheddar
- 1/2 filxhan
- krem kosi
- 1/2 filxhan qumësht
- 1/4 filxhan djathi i parmezuar i integruar
- 1/2 lugë çaji kripë, ose për të shijuar
- piper i zi për shije
- 2/3 filxhan crumbs bukë të thjeshtë
- 3 lugë gjelle gjalpë të shkrirë
Si ta Bëni
- Ngroheni furrën në 375 gradë F. Sillni një tenxhere me ujë të mirë të kripur në një çiban dhe kuzhinier makarona një minutë më pak se udhëzimet kërkojnë. Drain shumë mirë dhe shtoni në një pjatë 9 x 12-inch pjekje
- Llokoçis në gjizë, djathë çedër, krem kosi, qumësht, djathë parmi, kripë dhe piper. Në një tas të vogël, llokoçis thërrimet e bukës dhe gjalpin e shkrirë së bashku. Sasiqini në mënyrë të barabartë mbi krye, dhe piqni për 35 minuta, ose derisa të lartë është kafe e artë dhe bubbling.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 436 |
| Fat i shëndoshë | 28 g |
| Fat i ngopur | 15 g |
| Fat i pangopur | 7 g |
| kolesteroli | 83 mg |
| sodium | 830 mg |
| karbohidratet | 25 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 21 g |