E bëra këtë bukë me kungull në një makinë për bukë Zojirushi, por duhet të punoj me çdo makinë të bukës me madhësi standarde me një tortë ose me një cikël të shpejtë të bukës. Përzierni përbërësit së bashku në një tas së pari për t'u siguruar që ato janë të kombinuara mirë.
Përdorni pure të kungujve të konservuar ose shtëpi.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1/3 filxhan vaj perimesh
- 3 vezë të mëdha
- 1 1/2 filxhan kungull pure
- 1 filxhan sheqer i grimcuar
- 1 1/2 lugë çaji pluhur pjekjeje
- 1/2 lugë çaji sode buke
- 1/4 lugë çaji kripë
- 3/4 lugë çaji kanellë terren
- 1/4 lugë çaji arrëmyshk
- 1/4 lugë çaji xhenxhefil terren
- 3 gota miell me qëllim
- 1/2 filxhan arra copëtuar ose pecans, opsionale
Si ta Bëni
- Furça me makinë larëse me llak me lëng spërkatës ose llak për pjekje.
- Në një tas, përzieni vajin e perimeve, vezët, pure të kungujve dhe sheqer së bashku derisa të përzihet mirë.
- Llokoçis në pluhur pjekje, sode, kripë, erëza, dhe miell vetëm deri në përzier.
- Hidheni qëllimin në pjatën e përgatitur të bukës dhe vendoseni në tortë ose në ciklin e shpejtë të bukës.
- Shtoni arra të copëtuara në bip, nëse përdorni.
- Me kujdes lironi copën nga tavaja dhe vozitni dhe dilni në një raft për të ftohur.
Këshilla dhe ndryshime
- Nëse dëshironi, shtoni rreth 1/2 filxhan rrush të thatë, boronicë të thata, ose patate të skuqura me çokollatë së bashku me arra copëtuar.
- Drejtimet e furrës: Në një tas përzierës, kombinoni të gjithë përbërësit, duke përfshirë edhe arra. Piqeni bukën në 350 F në një tigan me greased për rreth 50 deri 60 minuta, ose derisa një kruese dhëmbësh futur në qendër të dalë i pastër.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 166 |
| Fat i shëndoshë | 9 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 5 g |
| kolesteroli | 56 mg |
| sodium | 195 mg |
| karbohidratet | 19 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 3 g |