Asgjë nuk ka shije më të mirë se krem për shtëpi. Për aromë unike, provoni këtë recetë me krem karamel të kanellës së pemës si një kapelë e përsosur për pite pushimi, beignets dhe pasta. Për një trajtim të veçantë, përdorni atë në kafe ose brioche për një mëngjes të ëmbël, flavorful.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 filxhan krem të rëndë
- 2 lugë shurup panje
- 1 lugë gjelle sheqer
- 1/2 teaspoon vanilje ekstrakt
- 1/4 lugë çaji kanellë
Si ta Bëni
Mundo kremin me shpejtësi të lartë deri sa të fillojë të trashet dhe të bëhet paksa e ngurtë. Shtoni shurupin e panjeve, sheqerin, ekstraktin e vaniljes dhe kanellën në krem. Vazhdoni të fshikulloni kremën derisa të formojë majat e ngurta.
Ky recetë me kanellë të pjekur të kanellës bën krem të mjaftueshëm për të mbuluar një byrek ose për të shërbyer me 6 deri në 8 desserts.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 121 |
| Fat i shëndoshë | 11 g |
| Fat i ngopur | 7 g |
| Fat i pangopur | 3 g |
| kolesteroli | 34 mg |
| sodium | 9 mg |
| karbohidratet | 6 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 1 g |