Ky recetë Mirabelle plum clafouti, i njohur edhe si "clafouti aux mirabelles", përdor shtimin e shijshëm të kumbullave të verdha të shijshme që swirled në tortë tradicionale custard. Kumbulla Mirabelle janë aromatike delikate, të njohura për lëkurën e tyre, lëkurën me ngjyrë të bardhë, dhe lëngun, mishin e ëmbël. Shije unike e tyre ëmbël, e kripur dhe me aromë e bën një pikë të mrekullueshme në bllokime, torta, ëmbëlsira dhe shpirtra.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 lugë gjelle gjalpë zbutur
- 1 filxhan qumësht të plotë
- 1/4 filxhan krem të rëndë
- 2/3 filxhan miell me qëllim
- 3 vezë të mëdha
- 1/4 filxhan
- sheqer pluhur
- 2 lugë çaji ekstrakt vanilje
- 1/4 lugë çaji kripë
- 4 gota Mirabelle kumbulla (kumbull e verdhë), feta ose copëtuar
- 1 sheqer gjelle konfeksionesh (pluhur)
Si ta Bëni
- Ngroheni një furrë në 350F. Gjalpi një 9-inch nga 9-inch pjatë katror pjekje ose një 9-inch thellë-gjellë pjatë raundin me gjalpë zbutur.
- Në një tas të madh, futeni së bashku qumështin, kremën, miellin, vezët, sheqerin e grirë, ekstraktin e vaniljes dhe kripën derisa të formojë një gërryerje të hollë dhe të hollë. Përhapeni 3/4 filxhan të qëllojës në pjesën e poshtme të gjellës së pjekur të përgatitur dhe piqni atë për 2-4 minuta. Shikoni me shpejtësi qëllimin dhe hiqni atë para se të gatuajë plotësisht. Ajo duhet të fillojë të trashësohet dhe të vendoset kur hiqet nga furra.
- Transferoni gjellën në një sipërfaqe të ngrohshme dhe vendosni kumbullat mbi grykën e nxehtë. Hidheni qëllimin e mbetur mbi nektarinat dhe piqni për 35-40 minuta, derisa një thikë e futur në qendër të dalë e pastër.
- Sasi e vogël e sheqerit të konfeksioneve mbi klauzolat e përfunduara dhe shërbejnë atë të ngrohtë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 220 |
| Fat i shëndoshë | 10 g |
| Fat i ngopur | 5 g |
| Fat i pangopur | 3 g |
| kolesteroli | 128 mg |
| sodium | 235 mg |
| karbohidratet | 27 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 7 g |