Medallionet e fileto gjedhit marinuar në një marinadë aziatike të frymëzuar, të pjekur në skarë nxehtë dhe të shpejtë, më pas shërbyen në një salcë me majë të mishit të bardhë. Vuaj nxjerr aromën me erë të butë, por të ëmbël të kësaj pjate. Kjo është e shkëlqyeshme për oriz të bardhë dhe me perime të pjekur në skarë sipas dëshirës tuaj.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 4 medalionet e leshtave të leshit (1 1/2 inç i trashë)
- Për Marinadë:
- 1/4 filxhan / 60 ml lëng limoni
- 1/4 filxhan / 60 ml mjaltë
- 3 lugë / 45 ml vaj vegjetal
- 2 lugë / 30 ml qepë (grirë)
- 2 lugë / 30 ml xhenxhefil (të freskëta, të grirë)
- 1 lugë gjelle / 15 ml kerri pluhur
- Për salcë:
- 1/2 filxhan / 120 ml mango (pureed)
- 1/4 filxhan / 60 ml verë (e bardhë)
- 1/4 copë / 60 ml mish viçi
- 1/4 copë / 60 ml shallots (copëtuar)
- 2 lugë / 30 ml vaj perimesh
- 2 lugë / 30 ml ujë (të ngrohtë)
- 1 sheqer / 15 mln sheqer
Si ta Bëni
Kombinoje të gjithë përbërësit e marinadës. Vendosni copëzat e mishit në një qese të madhe që mund të fshihet. Hidh marinadë mbi krye. Kthejeni në pallto. Marinojeni për 30 minuta në temperaturën e dhomës.
Ndërkohë shpërndajë lugë gjelle sheqer në ujë të ngrohtë. Hidh vajin e perimeve në një tigan saut. Shtoni shallots dhe kuzhinier, nxitje për një minutë. Shtoni verë të bardhë, ujë sheqer, mango dhe mish viçi. Ziejeni mbi një nxehtësi të ulët për 10 minuta.
Ngroheni djegin. Hiq medallionet nga marinadë dhe nxirrni në doneness dëshiruar. Rreth 5 deri në 6 minuta për anën. Vendi viç në pjatat shërbejnë dhe të lartë me salcë të ngrohtë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 331 |
| Fat i shëndoshë | 21 g |
| Fat i ngopur | 2 g |
| Fat i pangopur | 14 g |
| kolesteroli | 25 mg |
| sodium | 52 mg |
| karbohidratet | 27 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 10 g |