Grenadina është një shurup i përzier me shegë. Mund ose nuk mund të përmbajë alkool. Ju mund ta bëni me lehtësi shijen tuaj të jo-alkoolik të grenadines në shtëpi me këtë recetë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 1/4 paund
- shegë
- 1 ujë të pintë
- 1/2 pint sheqer (pak a shumë sipas nevojës, shih udhëzimet)
- Opsionale: ngjyrosje e kuqe e ushqimit, opsionale
Si ta Bëni
- Ndani farat e shegës nga membranat dhe lëkura.
- Në një tigan të rëndë, mbuloni farat e shegës me 1 pintë ujë dhe zierni, nxitoni derisa lëngjet të lëngojnë lëngun e tyre, rreth 5 minuta.
- Hidheni përmes një sitë shtresë në një tas, duke shtypur lëngun nga fara. Hidhni fara.
- Mjeroni lëngun e tendosur të shegës dhe shtoni një sasi të barabartë sheqeri.
- Hidheni në tigan dhe sillni një çiban.
- Ulja e nxehtësisë dhe ziej për 10 deri në 15 minuta.
- Ftoheni në temperaturën e dhomës.
- Shtoni ngjyrën e ushqimit, nëse përdorni. Hidheni në një shishe dekorative të ndaluar.
Përdorni shurupin e grenadines në pijet e fëmijëve si Shirley Temple ose Roy Rogers , në kokteje alkoolike, desserts, marinadat dhe receta të tjera të përgjithshme.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 66 |
| Fat i shëndoshë | 2 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 1 g |
| kolesteroli | 14 mg |
| sodium | 10 mg |
| karbohidratet | 6 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 5 g |