Ëmbëlsirat e qepëve të qumështit bëjnë një gjellë të këndshme për darkat e pushimeve. Qepë të vogla të bardha ose një përzierje e qepëve të vegjël të bardhë dhe purpur janë gatuar dhe shërbyen në një salcë klasike të bardhë me salcë me erëza Cajun.
Mos ngurroni të hiqni erëza Cajun dhe përdorni një kripë të kalitur dhe një majë piper piperesh.
Shiko gjithashtu
Krijuar bizele me kërpudha dhe qepë
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 1/2 £ qepë të vogla (të bardha, të nxitura ose përzierje të qepëve të vegjël të bardhë dhe purpur)
- 1/2 lugë çaji kripë
- 4 lugë gjelle gjalpë
- 4 lugë miell
- 1 1/2 filxhanë gjysmë e gjysmë (ose krem të lehtë ose qumësht të plotë)
- 1/2 lugë çaji erëza Cajun (ose kripë e kalitur, apo për shije)
- 1/4 lugë çaji piper i kuq
- kripë për shije
- Opsionale: 2 lugë çaji majdanoz (të freskëta, copëtuar)
Si ta Bëni
- Vendosni qepën e mbuluar në një tigan të mesëm. Shtoni 1/2 lugë çaji kripë dhe ujë të mjaftueshëm për të mbuluar. Sillni qepë në çiban; mbuloni dhe gatuani 20 deri në 25 minuta, deri në tender.
- Vendosni një sërf në një tas. Drain qepë dhe rezervoni lëng gatim; vendosur qepë dhe gatim lëngshme mënjanë.
- Në të njëjtën tigan, shkrihet gjalpë; përzierje në miell. Cook roux për 2 minuta, nxitje të vazhdueshme. Shtoni gradualisht gjysmën e gjysmë ose qumështin; kuzhinier deri në përzierje thickens dhe fillon të flluskë, nxitje të vazhdueshme. Llokoçis në erëza Cajun dhe paprika. Shijoni dhe shtoni kripë dhe piper.
- Shtoni rreth 1/2 filxhan të lëngjeve gatim, ose të mjaftueshme për të holluar salcën sipas dëshirës.
- Shtoni qepët në salcë; ngrohuni, dhe shërbeni me një garniturë majdanoz, nëse dëshironi.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 256 |
| Fat i shëndoshë | 16 g |
| Fat i ngopur | 10 g |
| Fat i pangopur | 5 g |
| kolesteroli | 42 mg |
| sodium | 522 mg |
| karbohidratet | 24 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 5 g |