Ka disa receta Kafe të modës së vjetër, dhe për fat të keq, shumë janë subpar në kulturën e sotme të pijeve më të mira kafeje. Pse do të përdorit kafen e çastit kur ka ekspres të freskët dhe fasule cilësore përreth?
Kjo është arsyeja pse unë jam i lumtur që kam ardhur në këtë recetë në Stew Ellington's. Është një version i përmirësuar i një pije të ngjashme që unë kam gëzuar më parë dhe me të vërtetë kënaqem me përdorimin e ekspresit dhe kakaos, të cilat janë një ndeshje fantastike me shumicën e burbonëve.
Nëse ekspres i freskët është përtej aftësive tuaja, ju mund të zëvendësoni kafe të rregullt. Në këtë rast, përdorni 2 1/2 ounce kafe për të marrë përsipër edhe ekspresin dhe ujin në recetë poshtë. Kjo tha, një filxhan të mirë të ekspres mund të bëhet pa një makinë të madhe, tenxhere moka është një alternativë e madhe.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 1/2 ounces
- uiski burbon
- 1/2 ons errët
- creme de cacao
- 1 1/2 ounces ujë
- 1 ons
- ekspres (i ftohur)
- 1/4 ons
- shurup i thjeshtë
- 2 dashes
- bitters portokalli
Si ta Bëni
- Derdhni përbërësit në një shaker koktej me kube akulli.
- Shkundni mirë.
- Zgarë në një xhami të modës së vjetër të mbushur me akull.
- Garnizoni me fasule kafeje ose baza.
(Receta nga 901 Cocktaile shumë të mira)
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 178 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 10 mg |
| karbohidratet | 12 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 0 g |