Kjo recetë për tulumbe është një ëmbëlsirë shumë e ëmbël dhe popullore në Ballkan. Pjekja është e ngjashme me një brumë franceze pâte à choux , dhe pamja është e ngjashme me një eclair të paplotësuar, të papjekur.
Tulumbe tradicionalisht janë skuqur dhe pastaj ngjyhet në shurup të thjeshtë gjatë natës. Por ato mund të pjeken pasi janë këtu për një peshë më të lehtë kalori.
Çfarë do t'ju nevojitet
- Për Syrup:
- 6 1/4 gota sheqer (e bardhe)
- 4 gota ujë
- 1 lugë gjelle vanilje
- 1 lugë çaji lëng limoni
- Për brumin:
- 6 ounces gjalpë i pakripur
- 1 1/2 gota uji
- 1/2 lugë çaji kripë
- 1 1/2 filxhan miell (me qëllim të përgjithshëm)
- 6 vezë të mëdha
Si ta Bëni
Bëni shurup
- Në një tigan të madh, të sjellë sheqer, 4 gota ujë, vanilje, lëng limoni dhe një çiban. Ulja e nxehtësisë dhe gatuajini për 10 deri në 15 minuta.
- Le të ftohtë plotësisht dhe pastaj të ndahet në dy lojë me birila të mëdha.
Bëni brumin
- Furrë ngrohjes në 425 F. Në një tigan të mesme, shkrihet gjalpë në 1 1/2 gota ujë.
- Shto kripë dhe miell, dhe llokoçis derisa brumë formon një masë që pastron anët e tiganit.
- Mundo në vezë, një në një, derisa topi është i qetë.
Piqni pasta
- Lini një copë fletësh me letër pergameni. Plotësoni një qese të pastër të pajisur me një tip të madh të yllit me brumë dhe tub 12 (5 inç) gjatësi mbi pjatën e përgatitur. Piquni rreth 20 minuta, derisa tulumbe fryhet dhe kthehet në ngjyrë kafe të artë.
- Vendosni tulumbe të nxehtë në dy pjata të shurupit, duke shtypur lehtë. Thith brenda natës dhe shërbej të ftohur ditën tjetër.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 571 |
| Fat i shëndoshë | 14 g |
| Fat i ngopur | 8 g |
| Fat i pangopur | 5 g |
| kolesteroli | 106 mg |
| sodium | 151 mg |
| karbohidratet | 110 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 3 g |