Kjo brumë i freskët i pastë mund të përdoret në profiteroles, éclairs dhe religieuses.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1/2 filxhan gjalpë
- 1 filxhan me ujë
- 1/4 lugë çaji kripë
- 1 filxhan miell (të gjitha me qëllim)
- 4 vezë
Si ta Bëni
Në një tigan të mesëm, shkrihet gjalpë në ujë. Shtoni kripë dhe miell, dhe llokoçisni derisa të formohet një legen ngjitës. Mundo në vezë, një në një, derisa topi është i qetë.
Bën mjaft brumë për 8 pasta të mesme.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 192 |
| Fat i shëndoshë | 16 g |
| Fat i ngopur | 8 g |
| Fat i pangopur | 5 g |
| kolesteroli | 135 mg |
| sodium | 218 mg |
| karbohidratet | 8 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 5 g |