Ëmbëlsira e gaforre janë të shijshme, për të filluar, por tiganisja e tyre rrit shijen. Ju keni nevojë për një gatim të vërtetë të pastër dhe të mirë-shkrirë për këtë, megjithatë, ky recetë do të bëhet një preferuar i shpejtë!
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 6-ons / 170 g kanaçe mish gaforre, drenazhuar
- 3/4 copë / 180 ml panko breadcrumbs
- 1 qepë të vogël, copëtuar imët
- 1 vezë, rrahur lehtë
- 2 karafil hudher, i grirë
- 3 lugë / 45 ml
- krem kosi ose kos grek
- 1 lugë gjelle / 15 ml majdanoz majdanoz majdanoz, copëtuar imët
- 1 lugë çaji / 5 ml salcë e nxehtë
- 1 lugë çaji / 5 ml kripë
- 1/2 lugë çaji / 2,5 ml piper i zi
Si ta Bëni
Kombinoje gaforrën me përbërësit e mbetur në një tas të mesëm përzierës . Përzierje formë gaforre në 4-5 patties. Vendi në një pjatë të cekët, të mbuluar dhe të ftoheni për të paktën një orë para se të piqni. Kjo do të ndihmojë patties për të mbajtur formën e tyre dhe nuk bie përveç në vuaj pasi ata kanë tendencë të jenë shumë të butë menjëherë pas trajtimit fillestar.
Ngrohni skarë për ngrohjen mesatare të lartë. Bëni copëza në një grilë të lehtë të shkrirë.
Cook për 10 minuta, duke u kthyer një herë. Hiqeni nga nxehtësia dhe shërbejeni menjëherë me condiments tuaj të preferuar. Këto patties mund të shërbejnë vetëm ose të përfshira në salads, sanduiçe, dhe përfundon.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 277 |
| Fat i shëndoshë | 10 g |
| Fat i ngopur | 3 g |
| Fat i pangopur | 3 g |
| kolesteroli | 294 mg |
| sodium | 1,391 mg |
| karbohidratet | 17 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 29 g |