Ky maitre d'hotel prevede prevede gjalpë është një version i nxehtë i gjalpë maitre d'hotel klasike. Kjo salcë me gjalpë me barishte, nisur me vetëm pak lëng limoni të freskët, bën një shoqërim të ndritshëm me peshq të buta me salcë. Megjithëse nuk shërbehet tradicionalisht me shpezë, ky salcë me gjalpë me salcë shton një kompleksitet të pasur me pulë të pjekur dhe patate të rrahura. Ja për të qenë të pazakonta në kuzhinë!
Ky recetë me salcë me salcë me gjalpë e bën 1/2 filxhan salcë, afërsisht 4 deri në 6 servings.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 8 lugë gjelle gjalpë (1 shkop)
- 1/8 lugë çaji piper i zi
- 2 lugë majdanoz (copëtuar imët)
- 2 teaspoons lëng limoni (i freskët është më i miri)
Si ta Bëni
- Shkrihen të gjithë përbërësit së bashku në një pan të vogël të vendosur mbi ngrohje të ulët.
- Shërbyer salcë salcë salcë nxehtë mbi peshk.
- Në mënyrë alternative, ftoj salcën e gjalpë në një myk dhe prerë copat e saj për të shërbyer mbi biftek.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 412 |
| Fat i shëndoshë | 46 g |
| Fat i ngopur | 29 g |
| Fat i pangopur | 13 g |
| kolesteroli | 122 mg |
| sodium | 11 mg |
| karbohidratet | 1 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 1 g |