Penuche është një karamele karamele e bërë nga sheqer kafe, gjalpë dhe qumësht, dhe thjesht është i salduar me vanilje. Është më e lehtë në ngjyrë se karakteri tipik, dhe ka një shije që kujton karamel - e shijshme! Gjatë përgatitjes, përdorni një termometër të besueshëm karamele për të siguruar rezultatet më të mira.
Tipi i gatimit: për të provuar për fazën e butë të topit (kur është gati të vendoset), hiqni një sasi të vogël të shurupit të rënë në ujë të ftohtë. Është gati kur formon një top, por është mjaft e butë për të rrafshuar pak kur merret me gishta (234 ° deri 240 ° në një termometër karamele).
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 kilogram sheqer ngjyrë kafe
- 1 filxhan qumësht i avulluar
- 1/2 filxhan
- gjalpe pa kripe
- 4 lugë drithi shurup misri
- 1/4 lugë çaji kripë
- 1 lugë çaji vanilje
- 1 1/2 filxhan pecans copëtuar
Si ta Bëni
- Në një tigan të mesëm, përzier sheqer kafe, qumësht, gjalpë, shurup misri në qoftë se duke përdorur, dhe kripë. Cook, nxitje, derisa sheqeri është shpërbërë. Cook pa nxitje deri në fazën e butë topin është arritur * ose në 236 ° F në 238 ° F në një termometër karamele. Hiqni nga nxehtësia dhe lini të ftohtë për të ulur (rreth 120 ° F).
- Shto vanilje. Mundo deri sa të trasha dhe jo më shkëlqim. Nëse përdorni një përzierës të rëndë të qëndrimit me vozis, mos shtoni pecans deri në hapin e fundit. Sigurohuni që ta shikoni me kujdes.
- Sa më shpejt që përzierja humb glossiness e saj dhe fillon të mbajë formën e saj pak, llokoçis në pecans dhe përhapjen në tigan. Hidheni në një pan katror 9 inç ose një pan 11x7 inç. Kur të fortë, të prerë në sheshe.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 125 |
| Fat i shëndoshë | 5 g |
| Fat i ngopur | 2 g |
| Fat i pangopur | 2 g |
| kolesteroli | 7 mg |
| sodium | 13 mg |
| karbohidratet | 21 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 1 g |