Ky është një recetë Velveeta, por askush nuk do të mendojë kurrë se është bërë me djathë. Velveeta e përpunuar e bën karikimin e butë dhe të butë, dhe ju mund të keni pak argëtim duke i kërkuar njerëzve të mendojnë përbërësin e fshehtë. Ata nuk mund të besojnë ty!
Përzierja karamele do të jetë mjaft e ngurtë. Nëse keni një mikser për qëndrim, përdorni shtojcën e vozësit ose goditjen e brumit. Kam bërë gjysmën e një recetë dhe kam përdorur mikserin tim. I ftova kremtimi në një pan bukë në vend të pan 8-inch ose 9-inch.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 filxhan / 2 shkopinj gjalpi (zbutur)
- 8 ounces djathi i procesit të pasterizuar (si Kraft Velveeta)
- 2 paund
- Ambalazhues sheqeri
- 1/2 filxhan kakao unsweetened
- 2 lugë çaji ekstrakt vanilje
- 1 deri në 1 1/2 filxhanë pecans (ose arra, copëtuar ashpër)
Si ta Bëni
- Gjalpë një pan katror 9-inch.
- Pritini djathin Velveeta në kube të vogla.
- Në një tigan të madh mbi ngrohjen mesatare, kombinoni gjalpë dhe kube djathi. Cook, nxitje shpesh, deri shkrirë dhe të qetë; hiqni nga nxehtësia.
- Kombinoje sheqerin dhe kakaon e konfeksionerëve dhe përzierje (ose shoshitini së bashku). Shto përzierjen e sheqerit dhe kakaos me përzierjen e djathit, përzierjen mirë. Shto vaniljen dhe arra dhe përzihet mirë. Përzierja do të jetë e ngurtë.
- Shtypni përzierjen në pjatën e përgatitur; ftoheni deri në firmë dhe prerë në sheshe.
Këshilla të ekspertëve
- Gatuajeni panin me lehtësi dhe rreshtoni me një fletë të madhe prej përfundimit të plastikës ose fletës së petëzuar, duke lënë skajet aq kohë sa të hiqni kallamishte nga pan pasi të jetë paksa e ftohur. Mbulesa plastike gjithashtu mund të ndihmojë të zbutni majën e gozhdë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 472 |
| Fat i shëndoshë | 22 g |
| Fat i ngopur | 11 g |
| Fat i pangopur | 6 g |
| kolesteroli | 44 mg |
| sodium | 117 mg |
| karbohidratet | 65 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 6 g |