Ky recetë kanadeze panje me sheqer sheqeri është një nga desserts më të famshme të Quebecit. Pjatë e fortë e panje ka çuditërisht pak përbërës dhe mund të rregullohet sipas shijet tuaja personale. Ka shije luksoze të mrekullueshme të zbukuruar me të dyja krem dhe akullore. Rezultatet janë një trajtojnë ëmbël-si-karamele që është një zgjedhje e madhe për një parti!
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 paketë brumë pastë (dyqan-blerë, ose
- shtëpi pâte sucrée )
- 1 filxhan sheqer kafe (dritë ose panje)
- 1/4 miell (me qëllim të përgjithshëm)
- 1/4 filxhan shurup panje (i pastër)
- 3/4 filxhan krem (i rëndë)
- Opsionale: krem whipped, akullore
Si ta Bëni
- Ngroheni furrën në 375F. Montoni brumë pastë në një byrek standard ose tigan dhe piqni atë për 15 minuta. Hiqeni nga furrën dhe lejo që të ftohet plotësisht.
- Butësisht lëvizni së bashku 1 filxhan panje ose sheqer ngjyrë kafe të errët dhe 1/4 filxhan me miell gjithpërfshirës derisa përzierja është e qetë. Përzierja e miellit të sheqerit është e gatshme për përbërësit e lagësht kur është e qetë, me vetëm disa, kokrra të vogla sheqeri.
- Pasi që përzierja e sheqerit të miellit të jetë e qetë, shtoni shurupin e panje dhe kremin e rëndë. Pritini përzierje së bashku derisa të jetë plotësisht e qetë. Mbushja do të jetë një konsistencë ujore. Kur mbushja e panjeve është e butë, derdhni në predhë të pastër. Piqem byrek për 40 minuta në 350F (325F për pans metalike të errët).
- Lejoni që byroja e sheqerit në panje të ftohet plotësisht para se të shërbejë me krem dhe akullore.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 129 |
| Fat i shëndoshë | 5 g |
| Fat i ngopur | 3 g |
| Fat i pangopur | 1 g |
| kolesteroli | 14 mg |
| sodium | 40 mg |
| karbohidratet | 21 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 1 g |