Ky maja amazingly freskuese bukurosh sorbet recetë është mënyra e përsosur për të përdorur atë shportën e fundit të pjeshkë nga tregu fermer. Lehtësia e përgatitjes, së bashku me të freskët nga aroma e pemishte, e bën këtë sorbet bukuroshe një preferuar klasik për bashkimet familjare dhe funksionet e tjera sociale. Nëse ju nuk keni qasje në pjeshkë të freskëta , pjeshkë të ngrirë krijojnë gjithashtu një sorbet të shijshme.
Shënim i Cook : Nëse keni ndërmend të përdorni pjeshkë të ngrirë ose fruta të forta jashtë sezonit, rritni sasinë e sheqerit nga 2/3 filxhan në 3/4 filxhan.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2/3 filxhan sheqer
- 1 filxhan me ujë
- 2 1/2 paund pjeshkë (peeled, përgjysmuar, dhe vuri përballë)
- 3 lugë lëng limoni
- 1/2 lugë çaji
- limon të freskët
Si ta Bëni
- Sillni sheqerin dhe ujin në një çiban në një tigan të madh mbi nxehtësinë mesatare. Vazhdoni të ziereni përzierjen për 4 minuta. Shtoni pjeshkat në shurup të valë të thjeshtë dhe kuzhinierini mbi nxehtësinë e mesme, duke nxitur shpesh, për 5 minuta për frytin e pjekurisë mesatare, ose 3 minuta për fruta tepër të pjekur.
- Hiq pjeshkë dhe shurup sheqer nga nxehtësia, llokoçis lëng limoni dhe zest, dhe të lejojë që ajo të ftohtë në temperaturën e dhomës për 5 deri në 10 minuta. Pastroni përzierjen deri sa të jetë e qetë me një përpunues ushqimi ose blender zhytjeje .
- Lejoni pure pure të freskët dhe më pas ngrijeni në një krijues akulloresh sipas udhëzimeve të prodhuesit.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 121 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 1 mg |
| karbohidratet | 31 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 1 g |