Buka është e ngjyrosur, e rregulluar në fletën e pjekjes, pastaj e ngrirë brenda natës. Kjo është një mëngjes i shkëlqyer për t'u përgatitur për mysafirët gjatë natës.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1/4 filxhan gjalpë (temperatura dhomë)
- 12 feta
- Feta franceze të bukës (rreth 3 / 4- inch thick)
- 6 vezë
- 1 1/2 gota qumësht
- 4 lugë sheqer (grimcuar)
- 2 lugë shurup panje (ose shurup artë kallam)
- 1 1/2 lugë çaji vanilje
- 1/2 lugë çaji kripë
- Opsionale: sheqer pluhur, opsional
- Garniturë: shurup panje ose shurup tjetër, për të shërbyer
Si ta Bëni
- Përhapeni 1/4 filxhan gjalpë mbi pjesën e poshtme të tiganit të madh, të cekët, si p.sh.
- Organizoni feta bukë mbi gjalpë.
- Në një tas të madh, mundi vezë, qumësht, sheqer, shurup panje, vanilje dhe kripë derisa të përzihet mirë. Derdhni përzierje mbi bukë. Kthejeni feta bukë në pallto tërësisht.
- Mbulesa me mbulesë plastike dhe ftoh brenda natës.
- Ngroheni furrën në 400 °.
- Piqni për 10 minuta. Kthejeni bukën dhe vazhdoni të pjekni deri në ngjyrë kafe të artë, rreth 5 deri në 8 minuta më shumë.
- Transferoni dolli i gatuar francez për të shërbyer pjatë ose pllaka individuale.
- Nëse dëshironi, spërkatni me sheqer pluhur.
- Shërbejeni menjëherë me shurup.
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Recipes themelore franceze tiganisje
Piper kungull francez me Syrup musht i skuqur
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 263 |
| Fat i shëndoshë | 15 g |
| Fat i ngopur | 8 g |
| Fat i pangopur | 5 g |
| kolesteroli | 235 mg |
| sodium | 155 mg |
| karbohidratet | 21 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 10 g |